UA | RU
12 лютого 2020, 14:24 14

Кабмін уточнив склад шести громад на Прикарпатті

Сьогодні, 12 лютого, Кабінет Міністрів прийняв розпорядження про внесення змін до перспективних планів формування територій Івано-Франківської області.
Сьогодні, 12 лютого, Кабінет Міністрів прийняв розпорядження про внесення змін до перспективних планів формування територій Івано-Франківської області.

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на Міністерство розвитку громад та територій України.

У перспективному плані уточнили склад Новицької, Рожнятівської, Лисецької, Тисменицької, Єзупільської та Івано-Франківської громад.

Ці зміни дозволять вказаним громадам перейти на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом, а також отримати субвенцію на розвиток інфраструктури.

В Україні триває системна робота з підготовки перспективних планів формування територій громад. До квітня 2020 року планують затвердити адміністративно-територіальний устрій базового рівня, до червня – субрегіонального рівня. У третьому кварталі очікується прийнятті нової редакції Закону "Про місцеве самоврядування в Україні" та необхідних змін до Податкового та Бюджетного кодексів. Четвертий квартал – прийняття актів, спрямованих на виконання названих законів.

Наразі перспективні плани областей покривають трохи більше 90% територій областей. Утворено 1045 ОТГ. Завершення реформи децентралізації очікують в 2020 році проведенням восени місцевих виборів на новій територіальній основі громад.


Труш Володимир
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
Райкович Андрій
Міський голова Кропивницького
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Всі досьє »