UA | RU
27 червня 2025, 15:46

Затримали чоловіка з правом на відстрочку: у Полтавському ТЦК роз'яснили, що сталось насправді

Ілюстративне фото

У мережі поширювали повідомлення про скандал із ТЦК у Полтавській області. Тепер у ТЦК розповіли, що насправді сталось з потенційним призовником

Про це повідомляє Полтавський обласний ТЦК та СП, передає RegioNews.

У соцмережах повідомляли, що 26 червня працівники ТЦК на Полтавщині затримали чоловіка з метою проходження ВЛК, а потім нібито з ним обірвався зв'язок. Тепер у ТЦК прокоментували ситуацію.

В офіційному повідомленні йдеться про те, що цього чоловіка уже відпустили. Його родичі привезли відповідні документи, і він написав заяву на відстрочку. Раніше чоловік не оформлював відстрочку.

У ТЦК пояснили, що чоловік є військовозобов'язаним, і саме тому його повезли на ВЛК. Проте згодом туди привезли документи, що чоловік має право оформити відстрочку, оскільки доглядає за людиною з інвалідністю.

"Тож чергова "сенсація", яка розповідає про "звірства ТЦК" знову виявилася не більше ніж маніпуляцією, спрямованою на дискредитацію територіальних центрів комплектування, завади процесу мобілізації та підрив обороноздатності ЗСУ в боротьбі з агресором. Вкотре просимо громадян не вестися на провокації, перевіряти інформацію – користуватися лише веріфікованими джерелами, а не ноунейм-каналами. Та дотримуватися законодавства – зокрема, правил військового обліку", - сказано в повідомленні ТЦК.

Нагадаємо, раніше в мережі поширювали відео з Житомирського ТЦК, де казали про пошук військовозобов'язаних через сайт Auto.Ria. За словами депутата Олексія Гончаренко, він спитав у представника Житомирської ТЦК, чи дійсно це так. У результаті представник ТЦК сказав, що вони" змушені вдаватися до таких нестандартних методів", щоб виконати план із призову.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
01 липня 2026
Корупційний марафон. Що відомо про нові справи НАБУ проти нардепів від "Слуги народу"
Верховна Рада IX скликання увійде в історію великою кількістю корупційних скандалів та кримінальних справ
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
Удар по Києву: кількість жертв збільшилася, рятувальні роботи тривають
06 липня 2026, 16:49
У Києві на ремонті скверу чиновник "нагрів" більше мільйона
06 липня 2026, 16:35
ЗСУ атакували найпотужніший НПЗ окупантів в Омську
06 липня 2026, 16:30
У Рівному судитимуть волинянку, яка ошукала 91-річну пенсіонерку
06 липня 2026, 15:57
У Харкові священник публічно принижував українців та виправдовував РФ
06 липня 2026, 15:55
Російська атака на Запоріжжя: одна людина загинула, десятеро травмовані
06 липня 2026, 15:48
Батьків в Україні можуть не пускати до школи: юристка пояснила, як це працює насправді
06 липня 2026, 15:00
У Києві затримали іноземця, якого шукали 20 років за вбивство
06 липня 2026, 14:45
В Україні чи за кордоном: психолог пояснила, як родинам зробити складний вибір
06 липня 2026, 14:04
Росія вдарила по енергетиках у Краматорську: троє постраждалих
06 липня 2026, 13:38