UA | RU
10 лютого 2024, 15:26

Зеленський відреагував на трагедію в Харкові

Фото: ОП

Внаслідок пожежі через російський тероризм у Харкові загинула ціла сім'я, серед якої були троє дітей

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Telegram-канал президента України Володимира Зеленського.

"Реальність завжди говорить більше, ніж будь-які слова. Минулої ночі через пожежу після удару "Шахедів" у Харкові загинула ціла сімʼя: батьки та троє дітей", - написав президент.

Як відзначив Зеленський, серед загиблих дітей:

  • Олексій, 7 років;
  • Михайло, 4 роки;
  • Павло, 7 місяців.

"Діти, які ще не встигли побачити життя й були вбиті через російське божевілля. Загинула і ще одна сімʼя: чоловік та дружина. Мої співчуття всім рідним та близьким", - додав президент.

За словами Зеленського, рятувальна операція в Харкові продовжується. Вдалось врятувати чотирьох людей, серед яких одна дитина. Також десятки були евакуйовані. Усім постраждалим нададуть необхідну допомогу.

Нагадаємо, окупанти в ніч на 10 лютого атакували дронами нафтобазу у Харкові. Масштабну пожежу вдалося локалізувати, але загроза ще залишається.

У ніч на 10 лютого росіяни вдарили дронами по автозаправній станції у Харкові. Удар окупантів спровокував масштабну пожежу, яка, у тому ж числі, призвела до загибелі людей. Загинули 7 людей, серед них - родина з трьома дітьми.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
11 лютого 2026
Бюджетна епопея в Одесі. Чи впорається новий очільник міста зі спадком Труханова
Одеські місцеві депутати відмовилися збиратися на сесію і голосувати за бюджет розвитку
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну