Кабмін призначив в.о. міністра у справах ветеранів Порхуна: що про нього відомо
![](https://regionews.ua/static/img/0/_/0___88_605x320.jpg)
Кабінет міністрів України 9 лютого підтримав рішення щодо тимчасового призначення Олександра Порхуна на посаду міністра у справах ветеранів
Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 9 лютого, повідомляє RegioNews.
"На своєму засіданні 9 лютого Кабінет міністрів України ухвалив розпорядження: про тимчасове покладення виконання обов’язків міністра у справах ветеранів на Порхуна Олександра Володимировича", - сказано у повідомленні.
Хто такий Олександр Порхун
З 07.2004 по 08.2006 рік – курсант Одеського інституту Сухопутних військ.
З 08.2006 по 11.2008 рік – курсант Львівського ордена Червоної Зірки інституту Сухопутних військ ім. Гетьмана П.Сагайдачного Національного університету "Львівська політехніка".
З 11.2008 по 12.2017 року проходив службу в Збройних Силах України.
У 2020 році Порхун став в.о. першого заступника міністра у справах ветеранів. Його було нагороджено званням Герой України з відзнакою орденом "Золота Зірка".
З березня 2014 року Порхун захищає Україну. Він брав участь у звільненні Краматорська, Слов’янська, Лисичанська, Шахтарська, Хрустального (раніше Красний Луч), Алчевська, Бойківського (тоді Тельманове) та інших населених пунктів.
Олександр Порхун має звання майора та кілька освіт. Він навчався у чотирьох вищих закладах України, та у червні 2017 отримав диплом магістра за спеціальністю "Бойове застосування та управління діями військових частин Сухопутних військ". А вже у 2020 він став магістром з правоохоронної діяльності.
На позачергових парламентських виборах у 2019 році він був кандидатом у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі у Києві.
Нагадаємо, раніше Верховна Рада звільнила з цієї посади Юлію Лапутіну. Відповідне рішення було ухвалено 7 лютого.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)