UA | RU
26 жовтня 2021, 12:32

Кабмін затвердив новий склад правління "Укрзалізниці"

Фото: з відкритих джерел

Кабінет міністрів України своїм рішенням від 25 жовтня 2021 року затвердив новий склад правління АТ "Укрзалізниця"

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на пресцентр УЗ.

Так, згідно з постановою уряду № 1101 від 25 жовтня, головою правління компанії призначено Олександра Камишіна, який до цього виконував обов’язки очільника компанії.

Членами правління призначено Григорія Бойка та Євгена Лященка. Крім того, уряд затвердив на посадах членів правління АТ "Укрзалізниця" Ореста Логунова, Олександра Перцовського та Романа Черніцького.

Вказаний склад правління "Укрзалізниці" призначено тимчасово, на період до прийняття загальними зборами акціонерів (за поданням нового складу наглядової ради) рішення щодо формування правління.

Крім того, уряд припинив повноваження членів правління "Укрзалізниці" Франтішека Буреша та Івана Юрика та звільнив від виконання обов’язків члена правління Івана Синякова.

Нагадаємо, раніше у Кабміні розповіли, що повноваження Сергія Лещенка як члена правління АТ "Укрзалізниця" пропонується продовжити до моменту обрання нових представників держави в наглядовій раді, але не пізніше ніж 31 грудня 2021 року.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
У нардепки Скороход проходять обшуки: підозра в хабарі – джерела УП
05 грудня 2025, 09:09
У Києві на Хрещатику боєць ММА побив перехожого до втрати свідомості
05 грудня 2025, 08:55
На Черкащині сталася ДТП за участі трьох авто: є постраждалі
05 грудня 2025, 08:49
Віцепрезидент США: мир з Росією складніший, ніж очікувалося, але надія ще є
05 грудня 2025, 08:47
Приїхали на бійку – знайшли арсенал: на Хмельниччині оголосили підозру 18-річному хлопцю
05 грудня 2025, 08:40
На Волині викрили фермерське господарство, яке в промислових масштабах вирощувало тютюн без ліцензії
05 грудня 2025, 08:32
Сьогодні планують оголосити нового голову Офісу президента, – нардеп
05 грудня 2025, 08:23
Спецоперація "Опікун": на Полтавщині медики продавали фіктивні довідки
05 грудня 2025, 08:18
Атака дронів на Харків: рятувальники ліквідували пожежу
05 грудня 2025, 07:58
Війська РФ обстріляли два райони Дніпропетровщини: загинула дитина, є постраждалі
05 грудня 2025, 07:45