UA | RU
04 жовтня 2021, 12:56

Разумков заявив, що підпише тільки "коректний текст" закону про олігархів

Фото: з відкритих джерел

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков запевнив, що підпише закон про олігархів, як тільки до нього надійде "коректний текст" документа

Про це він повідомив під час погоджувальної Ради, передає RegioNews з посиланням на "Укрінформ".

"Тільки до мене надійде коректний текст закону, за який проголосувала Рада, я підпишу його. Але тут всі розповідають, як вони дуже швидко хочуть, щоб цей закон був підписаний. А що ж ні одна фракція не подала пропозицію про розгляд постанов про скасування рішення Верховної Ради? Жодна", - заявив Разумков.

Він також підкреслив, що спікер парламенту має підписувати той закон, який ухвалила Рада.

За його словами, "рішення приймає український парламент, і за те, за що голосує український парламент, я, як спікер, повинен підписати".

Нагадаємо, сьогодні частина керівників парламентських комітетів покинули засідання Погоджувальної ради, продемонструвавши незгоду з Разумковим. Голови парламентських комітетів покинули засідання Погоджувальної ради. Таким чином вони висловили недовіру організації роботи Голови Верховної Ради.

Раніше повідомлялось, що у вересні парламент ухвалив у другому читанні законопроєкт про олігархів. Документ проголосували з деякими суперечностями у поправках. Станом на 3 жовтня голова Верховної Ради Дмитро Разумков його не підписав. Згідно до документу для держслужбовців і народних обранців у законопроєкті передбачена адміністративна та дисциплінарна відповідальність включно зі звільненням.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram