UA | RU
29 вересня 2021, 21:55

Рада має голоси за відставку Разумкова, - ЗМІ

Фото з відкритих джерел

У парламенті є 226 голосів народних депутатів для того, щоб відправити Дмитра Разумкова у відставку з посади голови парламенту

Як пише RegioNews, про це УНІАН повідомило джерело у фракції "Слуга народу".

"Я думаю, що питання Разумкова буде винесено в Трускавці. З імовірністю в 90%", - сказав співрозмовник, говорячи про розгляд кадрових питань на виїзному засіданні фракції "Слуга народу", яке пройде в Трускавці.

На питання, чи знайдеться у ВР 226 голосів, щоб зняти Разумкова з посади спікера ВР, співрозмовник агентства спрогнозував, що це дійсно так.

За його словами, за це питання можуть проголосувати, зокрема, представники групи "Довіра", частина депутатів фракції "Голос", а також, можливо, частина депутатів групи "Партія "За майбутнє".

Водночас голоси за відставку Разумкова ще не збиралися.

Нагадаємо, що чутки про ймовірну відставку Разумкова ширяться вже не перший місяць. І хоч сам спікер парламенту наголошує, що йти з посади не збирається, у "Слузі народу" натякають на його можливе звільнення. Зокрема, фракція не запросила його на нараду, яка відбудеться на початку жовтня у Трускавці, адже там кажуть, що він не є членом партії.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram