UA | RU
10 липня 2021, 18:46

Зеленський хоче підвищити виплати військовим пенсіонерам

Фото: з відкритих джерел

Президент України Володимир Зеленський дав завдання Кабінету міністрів України вжити заходів щодо підвищення пенсій для військових

Як передає RegioNews, про це йдеться у повідомленні Офісу президента.

Зазначається, що через недосконалі зміни до закону про індексацію доходів українців, які були ухвалені ще у 2017 році, не було врегульовано питання про індексацію пенсій військових. Внаслідок цього утворилася суттєва різниця між пенсіями, які були призначені до 2018 року, та новими виплатами.

Задля відновлення справедливості з ініціативи Володимира Зеленського Міністерство соціальної політики розробило рішення про підвищення виплат військовослужбовцям, що перебувають на пенсії", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що відповідну постанову Кабмін ухвалить на наступному засіданні.

Передбачається, що з 1 липня цього року буде встановлена доплата в розмірі 2000 гривень для майже 400 тис. військових пенсіонерів, яким були призначені пенсії до 1 березня 2018 року.

При цьому, мінімальна пенсійна виплата військовим буде встановлена на рівні 3854 гривень.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль анонсував рішення уряду про підвищення пенсійних виплат військовослужбовцям-пенсіонерам.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
У Вінниці затримали чоловіка за сексуальне насильство над 12-річною дівчинкою
05 грудня 2025, 20:16
В "Укрпошти" будуть власні поштомати
05 грудня 2025, 20:11
Дональд Трамп отримав першу Премію миру ФІФА під час жеребкування ЧС-2026
05 грудня 2025, 20:04
В Україні спростили продовження відстрочок для окремих категорій
05 грудня 2025, 19:59
У Дніпрі підліток потрапив під трамвай: у мережі поділились подробицями ДТП
05 грудня 2025, 19:55
Війни ніколи не починаються в окопах. Війни починаються і закінчуються у головах
05 грудня 2025, 19:51
На Волині браконьєри вбили двох лосів із Червоної книги – що загрожує зловмисникам
05 грудня 2025, 19:49
Поліцейські закликають українців не ігнорувати сигнали повітряної тривоги
05 грудня 2025, 19:39
Російська артилерія та дрони вдарили по Дніпропетровщині: руйнування зачепили житло та інфраструктуру
05 грудня 2025, 19:38
Смертельна ДТП на Рівненщині: 73-річний чоловік помер після наїзду "Москвича"
05 грудня 2025, 19:29