UA | RU
05 березня 2021, 15:25

США вводять санкції проти олігарха Коломойського

Його звинувачують у значній корупції
Його звинувачують у значній корупції
Фото: depositphotos.com

Сполучені Штати Америки внесли в санкційний список українського олігарха Ігоря Коломойського. Разом з бізнесменом під санкції також потрапили його дружина, дочка і син, всім їм заборонений в'їзд в США.

Як передає RegioNews, про це йдеться в повідомленні Державного департаменту США.

Я оголошую про внесення до санкційного списку олігарха і колишнього державного чиновника України Ігоря Коломойського через його причетність до значної корупції", - йдеться в заяві держсекретаря Ентоні Блінкен.

Підставою для накладення санкцій держсекретар США Блінкен назвав діяльність Коломойського на посаді голови Дніпропетровської області у 2014-2015 роках. Відзначається, що олігарх нібито був причетний до корупційних дій, які підірвали верховенство закону і віру суспільства в демократичні інститути уряду та суспільні процеси.

Таке рішення засновано на діях, скоєних Коломойським під час його перебування на (політичній - ред.) посаді, я також хочу висловити стурбованість його зусиллями по підриву демократичних процесів України", - зазначив держсекретар.

Блінкен додав, що дії Коломойського представляють серйозну загрозу для майбутнього України.

Раніше повідомлялося, що Європейський союз скасував санкції проти колишніх топпосадовців України - колишнього в.о. прем'єр-міністра Сергія Арбузова і колишнього міністра освіти Дмитра Табачника, однак продовжив санкції проти четвертого президента країни Віктора Януковича та ще сімох високопосадовців.

16 квітня 2024
Зустріч із Папою Римським та повні буси гуманітарки: як італійський благодійник допомагає прифронтовій Харківщині
З початком повномасштабної війни українці не на словах відчули турботу зі сторони європейських друзів. Країни ЄС радо приймали українських жінок з дітьми, а до самої України все частіше почали приїждж...
11 квітня 2024
Заборона їздити на авто, скасування дембеля, обов’язкова ВЛК: що прописано в ухваленому законі про мобілізацію
Які зміни очікують на військовозобов’язаних, коли закон про посилення мобілізації набуде чинності
05 квітня 2024
Є-кабінет військовозобов'язаного, армія з 25 років і зміни для обмежено-придатних: що потрібно знати про нові правила мобілізації
Поки Верховна Рада готується розглядати в другому читанні законопроєкт про посилення мобілізації, днями президент підписав кілька вже проголосованих законів, які також вносять зміни до мобілізаційного...
28 березня 2024
Гроші чи армія: скільки потрібно буде заплатити, щоб мати "економічну бронь" від мобілізації
"Бронь" за податки. Бізнес підтримує, військові експерти вбачають серйозні ризики