UA | RU
02 листопада 2020, 18:54 25

Арахамія розповів деталі розмови із головою КСУ щодо закону про землю

02 листопада 2020, 18:54 25
За його словами, судді КСУ не розглядали закон про землю.
За його словами, судді КСУ не розглядали закон про землю.
Фото: Слуга народу / Facebook

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія зустрівся з очільником Конституційного суду Олександром Тупицьким і той запевнив, що суд не планує найближчим часом розглядати подання народних депутатів про неконституційність закону про землю.

Про це Арахамія заявив журналістам, інформує RegioNews з посиланням на "Суспільне"

"Він (Тупицький, – ред.) спростував інформацію про те, що зараз відбувається "зрадоподібне" засідання про землю. Це черговий процес про землю, який триває вже декілька місяців. І ще буде низка засідань", - сказав Арахамія.

За його словами, судді КСУ не розглядали закон про землю.

"Вони розглядали статті, пов'язані з ринком землі. Саму землю вони зараз не розглядають і найближчим часом, як повідомив пан Тупицький, не будуть розглядати", - наголосив нардеп.

Арахамія додав, що просив Тупицького проводити розгляд "у максимально відкритому режимі", щоб народні депутати мали змогу почути думку всіх суддів і юридичні аргументи, які у них з’являються.

Щодо питання конституційності закону про мову, голова КСУ повідомив, що його планують розглянути найближчим часом і зазначив, що судді "добре розуміють, яка зараз температура в суспільстві".

Окрім того, голова КСУ пообіцяв депутату, що залучатиме до роботи міжнародних партнерів, "щоб не було зайвих звинувачень".

Нагадаємо, 2 листопада народні депутати від "Слуги народу” прийшли на закрите засідання Конституційного суду, щоб поспілкуватися з головою КСУ Олександром Тупицьким та дізнатися причину "супертурборежиму” у роботі суду.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews