UA | RU
25 жовтня 2020, 20:40 208

Роман Гах назвав ці вибори найбруднішими в історії сіл Борщагівської ОТГ

Гах наголосив, що представники старої влади організували у громаді масштабні фальсифікації
Гах наголосив, що представники старої влади організували у громаді масштабні фальсифікації

Нинішні вибори у Борщагівській ОТГ на Київщині відзначилися найбільшою кількістю порушень в історії сіл, що увійшли до громади

Про це заявив кандидат на посаду голови Борщагівської ОТГ від "Слуги народу" Роман Гах на своїй сторінці у Facebook, повідомляє RegioNews.

"Я очікував, що вибори будуть брудними, бо стара влада не вміє грати чесно. Але зараз можу сказати, що це найбрудніші вибори в історії наших сіл. Різне бувало, але такого цинізму, такого відкритого нехтування правом людей на чесні вибори ще не було", - зазначив він.

Він наголосив, що представники старої влади організували у громаді масштабні фальсифікації. "Стара влада вписувала завезених людей в квартири мешканців. Цих туристів ловили просто на дільницях правоохоронці, але чимало з них сьогодні проголосували. Все це робилося за гроші - наші з вами гроші, бо старі кадри тільки і вміють що красти з бюджету", - заявив кандидат.

Він також додав, що планує добиватися правди у юридичному полі. "Ми не здаємося і будемо захищати голоси наших виборців на комісіях. Ми будемо битися за правду в юридичному полі. І разом переможемо. А стара влада назавжди увійде в історію як боягузлива, бо не вміє грати чесно", - сказав Роман Гах.

Нагадаємо, раніше в Борщагівській ОТГ затримали "політичного туриста", який мав за 1000 грн проголосувати на місцевих виборах за партію "Батьківщина" та Олексія Кодебського на виборах голови Борщагівської ОТГ.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram