UA | RU
25 жовтня 2020, 18:35 31

Фальсифікації на виборах у Борщагівській ОТГ: Як жителі громади ловлять на дільницях "туристів" (ВІДЕО)

Люди знервовані, бо виявляють на виборчих дільницях "туристів", яких прописали в їхні квартири
Люди знервовані, бо виявляють на виборчих дільницях "туристів", яких прописали в їхні квартири

Жителі Борщагівської ОТГ обурені через те, що виявляють на виборчих дільницях "політичних туристів", нібито прописаних у їхніх домівках, які приїхали брати участь у фальсифікації виборів.

Про це повідомив кандидат на посаду голови Борщагівської ОТГ від "Слуги народу" Роман Гах на своїй сторінці у Facebook, розповідає RegioNews.

"Люди знервовані, бо виявляють на виборчих дільницях "туристів", яких прописали в їхні квартири. В 2020-му році спостерігати такі "каруселі" на виборах - це ганебно. Стара влада зробила все, щоб увійти в історію Борщагівської ОТГ з плямою на репутації. Хоча, чи думають ці люди взагалі про репутацію", - написав Гах.

Він закликав жителів Борщагівської громади іти на свої дільниці та проголосувати, поки ще є така можливість. "Нагадую, що виборчі дільниці працюють до 20:00. На вулиці тепло. Проголосуйте за своє майбутнє. Після перемоги ми зробимо все, щоб ви та ми назавжди забули про такі брудні технології", - написав кандидат у голови ОТГ.

Нагадаємо, раніше в Борщагівській ОТГ затримали "політичного туриста", який мав за 1000 грн проголосувати на місцевих виборах за партію "Батьківщина" та Олексія Кодебського на виборах голови Борщагівської ОТГ.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews