UA | RU
20 жовтня 2020, 11:48 11

Зеленський наказав Кабміну презентувати стратегію економічного розвитку держави до 2030 року

Уряд вже провів повноцінний аудит держави
Уряд вже провів повноцінний аудит держави
Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Кабінет міністрів провів повноцінний аудит держави. Його результати мають бути представлені протягом 2 тижнів.

Про це він заявив у ході свого послання до Верховної Ради, інформує RegioNews.

"Всі кризи минають, мине і ця. Ми вийдемо з неї сильнішими. Ми намагалися зрозуміти, що не так було зроблено в управлінні економікою за багато років і як це виправити", - сказав Зеленський.

Він наголосив, що уряд провів повноцінний аудит держави і протягом двох тижнів представить його результат. Крім цього, президент зауважив, що уряд має найближчими тижнями презентувати план економічного розвитку держави.

"Я доручаю уряду врахувати важливі напрямки. І найголовніше – Україні потрібна повноцінна стратегія розвитку. Не на 2, 3, 5 років. Досить міряти розвиток України політичними каденціями. Нам потрібне чітке бачення, куди і чому має рухатись наша економіка до 2030 року", – сказав він.

Нагадаємо, сьогодні президент Володимир Зеленський прибув до парламенту, де виступив зі зверненням до Верховної Ради щодо внутрішнього і зовнішнього стану країни.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram