UA | RU
25 вересня 2020, 15:57 5

Кличко просить МОН розібратися із ситуацією навколо Олімпійського коледжу

Заклад підпорядкований Міністерству освіти
Заклад підпорядкований Міністерству освіти
Facebook

Мер Києва Віталій Кличко наголошує, що Олімпійський коледж імені Івана Піддубного, де напередодні виник конфлікт, повинен і надалі працювати виключно за профілем - як спортивна школа.

Як повідомляє RegioNews, про це він заявив під час онлайн пресконференції.

"З тієї інформації, яку я маю від Міністерства освіти, коледж не закривають. Відбувається реорганізація щодо управління закладом. Переконаний, що Олімпійський коледж повинен і надалі працювати виключно за профілем - як спортивна школа", - заявив Кличко.

Він зауважив, для того, щоб припинити спекуляції навколо закладу, "Міністерство освіти має докладно пояснити, що саме зміниться в управлінні коледжем і хто нагнітає ситуацію щодо цієї теми". Кличко наголосив, що все має відбуватися виключно в правовому полі.

Мер зазначив, що заклад підпорядкований Міністерству освіти і в ньому триває реорганізація, через яку і виник конфлікт. А справою щодо хуліганства і тих подій, що відбувалися напередодні на території коледжу, вже займаються правоохоронці.

Нагадаємо, 25 вересня у Києві на території Олімпійського коледжу відбулися сутички з поліцією, в результаті інциденту є постраждалі.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews