UA | RU
21 вересня 2020, 18:49 20

Cтало відомо, хто став ініціатором проведення заходу "Слуги народу" на території університета Шевченка

На заході був присутній президент Володимир Зеленський
На заході був присутній президент Володимир Зеленський
Facebook

Київський осередок партії «Слуга народу» провів свій захід на території Київського національного університету ім. Шевченка після того, як з відповідним проханням до закладу звернувся Офіс президента Володимира Зеленського.

Про це виданню "Громадське" розповіли в адміністрації КНУ ім. Шевченка, передає RegioNews.

Там зазначили, що 20 вересня Зеленський обговорив з керівництвом університету "важливі питання розвитку вищої освіти й науки в Україні та в університеті зокрема".

"Президент також взяв участь у презентації Стратегії розвитку міста Києва до 2027 року Київською міською організацією партії "Слуга народу", яке було організовано на території КНУ імені Тараса Шевченка за зверненням Офісу президента України до керівництва університету", — йдеться у відповіді КНУ на запит.

Керівництво вишу наголошує, що захід відбувся на частині відкритої території КНУ у вихідний день, коли навчання не було. Не брали участь у заході ні студенти, ні викладачі.

"При цьому не використовувались жодні аудиторії або будівлі закладу освіти, його працівники не залучались до організації, а сцену було демонтовано і прибрано в неділю", — додали в адміністрації університету.

У запиті стверджується, що такий формат не є політичною рекламою чи агітацією і не суперечить чинному законодавству.

Нагадаємо, у партії "Слуга народу” вважають, що передвиборча конференція у внутрішньому дворі Червоного корпусу КНУ імені Тараса Шевченка відбувалася із дотриманням законодавства.

21 вересня біля будівлі Червоного корпусу університету імені Тараса Шевченка відбулася акція "Освіта без політики", яку влаштували студенти через проведену напередодні на території закладу партійну конференцію "Слуги народу".

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews