UA | RU
28 серпня 2020, 17:24 22

Мережу обурила заява "слуги" Тищенка про Росію і Донбас

Багатьом не сподобалися слова Тищенка про" братні" народи
Багатьом не сподобалися слова Тищенка про" братні" народи
Facebook

Народний депутат від партії "Слуга народу" Микола Тищенко відповів на запитання журналістки Раміни Есхакзай про війну на Донбасі, що викликало бурхливу реакцію користувачів мережі.

В інтерв'ю Раміні на YouTube-каналі "Ходять чутки" депутат заявив, що Донбас – це не втрачений регіон. Також він каже, що не розглядає силовий варіант повернення Донбасу, передає RegioNews.

"Тому що в Донецьку живуть українці, ми не можемо займатися братовбивчою війною...Це перше... Ми, український народ, відстоюємо свої інтереси. Це наші, українські, території", - наголосив він.

Тищенко зазначив, що дуже важливо, щоб "наші сусіди це зрозуміли, отямилися й згадали, що колись ми були братніми народами".

"Щоб вони згадали, що якщо хтось претендує на право бути старшим братом, то в сім'ї старші ніколи не ображали молодших, а навпаки — захищали", – заявив нардеп.

"Слуга народу" вважає, що Україна повинна провести демократичні вибори на окупованій території, взяти під контроль кордон і возз'єднати сім'ї.

"... Якщо цього не станеться, то цей конфлікт буде нескінченним. Він не вигідний нікому. Ми повинні жити в доброму сусідстві... Російський народ - наші друзі, але керівники, ті люди, які тягнуть у безодню, в розрив, до них дуже багато питань і претензій", – підсумував Тищенко.

Користувачі мережі не оцінили інтерв'ю нардепа, про що свідчить кількість дизлайків під відео й гнівних коментарів. Зокрема, багатьом не сподобалися слова Тищенка про" братні" народи.

Нагадаємо, у липні Нардеп Тищенко найбільше з політиків витратив на рекламу в соцмережах.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram