UA | RU
15 лютого 2020, 13:56 433

Зеленський: Некоректно говорити "війна в Україні"

Президент України Володимир Зеленський заявив, що світові політики зарано почали заспокоюватися відносно війни на Сході України
Президент України Володимир Зеленський заявив, що світові політики зарано почали заспокоюватися відносно війни на Сході України
Фото: .president.gov.uа

Як провідомляє RegioNews, про це він заявив під час виступу у панелі "Townhall on Ukraine" 15 лютого в рамках Мюнхенської конференції з питань безпеки.

За його словами, у річному безпековому звіті, що готувався до конференції у Мюнхені, є лише вісім згадок про Україну і це найнижчий показний з моменту окупації Криму і Донбасу.

"А чи не зарано усі почали заспокоюватися? Це небезпечна тенденція. Зараз на планеті багато гарячих конфліктів, але не можна забувати про Україну", - сказав гарант.

Також він додав, що війна на Донбасі триває за часом вже як Друга світова війна. "Ми прагнемо припинити цю війну. І будемо раді, коли згадки про Україну зникнуть з міжнародних доповідей про конфлікти у світі. Але це станеться лише тоді, коли на Донбасі запанує мир і України поверне усі свої території", – додав Зеленський.

Окремо Зеленський звернувся до учасників Мюнхенської конференції з проханням змінити термінологію.

"Я хочу звернути увагу: не зовсім коректно говорити "війна в Україні". Це - війна в Європі. І вона разом з анексією Криму вже триває стільки ж, як і Друга світова, уявіть собі. Ми хочемо припинити цю війну. І будемо раді, коли згадки про Україну зникнуть з міжнародних доповідей про конфлікти в світі. Але це станеться тільки тоді, коли на Донбасі запанує мир і Україна поверне всі свої території".


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook