UA | RU
25 липня 2023, 16:46

На залізничному переїзді на Одещині мотоблок потрапив під поїзд

фото: поліція

На перегоні Заплази-Жеребкове, що на Одещині, мотоблок зіткнувся із потягом. Водія сільськогосподарської техніки госпіталізували до лікарні

Про це повідомляє ГУНП в Одеській області, передає RegioNews.

Попередні дані показують, що 38-річний водій мотоблока не дотримався заборонних сигналів світлофора і звукових сигналів потяга, що призвело до зіткнення. Керманич зазнав тяжких травм, зокрема ампутації стопи, і був госпіталізований. На щастя, його 49-річна пасажирка відбулася лише легкими ушкодженнями.

Жінка, що перебувала у причепі мотоблока, заявила про можливе вживання алкоголю водієм перед керуванням технікою. Після події, поліція доправила постраждалого до лікарні, де взяла біологічні зразки для перевірки на наявність алкоголю в організмі.

За даним фактом було внесено відповідні записи до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 276 Кримінального кодексу України - порушення правил безпеки руху або експлуатації транспорту, яке призвело до середньої тяжкості тілесних ушкоджень та великої матеріальної шкоди.

Нагадаємо, раніше на Чернігівщині внаслідок зіткнення автомобіля з потягом загинула сім'я з чотирьох осіб.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
23 квітня 2026
Замість мобілізації – ОПГ. Що силовики виявили у діяльності ТЦК в Одесі й Харкові
СБУ та ДБР виявили факти вимагання грошей та катування громадян під прикриттям мобілізації, а один із ТЦК перетворили на катівню