UA | RU
09 лютого 2023, 21:14

ДБР затримало екскерівника митного поста "Чорноморськ-порт" на вимаганні хабаря

Фото: Facebook

Працівники Державного бюро розслідувань затримали колишнього начальника митного поста "Чорноморськ-порт" Одеської митниці Державної митної служби України за вимагання хабаря за експорт зерна

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на ДБР.

"Працівники ДБР затримали колишнього начальника митного поста "Чорноморськ-порт" Одеської митниці Державної митної служби України. Його було викрито на хабарництві", - йдеться в повідомленні.

За інформацією бюро, митник, який наразі обіймає посаду начальника відділу оформлення цього самого митного поста, вимагав $4 тисяч за безперешкодне переміщення через кордон вантажівок із зерновими культурами та отримання на них необхідних експортних сертифікатів EUR1.

У фігуранта та осіб, які можуть бути причетні до цього злочину, були проведені обшуки. Серед іншого було виявлено майже $100 тисяч готівкою.

Щодо затриманого колишнього начальника митного поста "Чорноморськ-порт" до суду направлене клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою і відсторонення від посади.

Також планується повідомлення про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, в Одесі викрили помічника судді, який передавав таємну інформацію підозрюваним. Він попереджав фігурантів справ про обшуки.

Читайте також: Рік справи Трубіцина. Чому за корупцію в Київраді досі ніхто не покараний

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну
23 січня 2026
Світ після порядку. Як цьогорічний Давос допоможе Україні та Європі
Останній форум у Давосі вийшов схожим на поминки за колишнім світовим ладом
22 січня 2026
Він більше не працює на цвинтарі. Чи посадять політтехнолога Петрова
Історія із бронювальним працевлаштуванням Володимира Петрова на Національному військовому меморіальному кладовищі може вийти боком не тільки йому самому, а й владі
16 січня 2026
Знову за ґрати? Пригадуємо попередні арешти Тимошенко
Юлія Володимирівна може утретє в житті потрапити за ґрати
На Хмельниччині чоловік ударив військового ножем у груди: йому загрожує до 10 років
04 лютого 2026, 08:42
Нічна атака на Україну: ППО знешкодила 88 з 105 російських дронів
04 лютого 2026, 08:24
Збив і поїхав: військового на Рівненщині затримали за смертельну ДТП
04 лютого 2026, 08:19
На Львівщині у ТЦК помер чоловік: попередньо – алкогольне отруєння
04 лютого 2026, 07:53
Мінус 780 окупантів, чотири танки та 60 артсистем: втрати ворога станом на 4 лютого
04 лютого 2026, 07:40
Війська РФ атакували два райони Дніпропетровщини: є пошкодження та загиблі
04 лютого 2026, 07:31
Трамп про енергетичне перемир'я: Путін "дотримав слова"
04 лютого 2026, 07:26
Ворог здійснив атаку на Одесу: пошкоджені будинки, школа і дитсадки, є постраждалі
04 лютого 2026, 07:11
Запоріжжя після атаки: двоє загиблих – 18-річна дівчина та юнак, 11 поранених
04 лютого 2026, 06:57
Помідори в Україні знову дорожчають: які ціни
03 лютого 2026, 23:35