UA | RU
09 серпня 2021, 20:16

Поліція та СБУ на Одещині накрила наркодилерів з 60 кілограмами кокаїну

Одеські поліцейські разом з колегами правоохоронцями з Служби безпеки України за участю управління Держприкордонслужби затримали в порту "Південний"(Одеська область-ред.) трьох наркодилерів з великою партією кокаїну, яку ті планували доправити до країн ЄС

Про це пише RegioNews з посиланням на Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Встановилено, що до контрабанди причетні троє осіб-громадяни України, Албанії та Румунії. "Товар" прибув до порту "Південний" з Республіки Еквадор в одному із контейнерів з бананами.

Їх було затримано під час спроби вивезення партії наркотиків із порту. Під час огляду автомобіля вилучили понад 60 кг кокаїну. За попередніми даними, вартість вилученого за цінами "чорного ринку" сягає 10 млн дол. США.

Крім того, встановлено, що наркотики затримані планували переправити до країн Європейського Союзу.

Вирішується питання щодо повідомлення фігурантам про підозру за ч. 3 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів) і ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України та обрання їм запобіжних заходів.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі управління СБУ в Одеській області за процесуального керівництва Одеської обласної прокуратури.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 12-ти років.

Нагадаємо, що нещодавно на Буковині викрито колишнього міліціонера, який продавав наркотики: на 200 тис. грн щомісяця

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки...
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради
05 червня 2026
Битва за український літій: чому під загрозою опинилися інтереси США
В історії із судовими війнами навколо родовищ Кіровоградської області стирчать вуха головного політичного ноумена світу Дональда Трампа
Ворожий дрон атакував маршрутку у Херсоні: четверо постраждалих
19 червня 2026, 08:45
Удар КАБами по Харкову: кількість постраждалих зросла до дев'яти
19 червня 2026, 08:42
У Макіївці стрімко зростає кількість погромів та актів вандалізму – ЦНС
19 червня 2026, 08:39
Ворог атакував два іноземні судна в Чорному морі: є загиблий та поранені
19 червня 2026, 08:33
У Хмельницькому правоохоронець на смерть збив 54-річного пішохода
19 червня 2026, 08:20
У Павлограді внаслідок ранкової атаки загинула 8-річна дівчинка, є поранена
19 червня 2026, 08:14
У Запоріжжі ворожий безпілотник атакував АЗС: двоє поранених
19 червня 2026, 07:57
Незалежність і свобода: іранська спокуса
19 червня 2026, 07:53
На Дніпропетровщині через нічні обстріли пошкоджені спортшкола, підприємство та будинки
19 червня 2026, 07:48
950 ударів по Запорізькій області за добу: четверо поранених
19 червня 2026, 07:37