UA | RU
17 березня 2020, 12:36 6

На Одещині готують госпітальну базу для ізоляції хворих на коронавірус

В Одеській області планується поетапне розгортання госпітальної бази для госпіталізації та ізоляції осіб з ознаками захворювання коронавірусом
Фото: unsplash
В Одеській області планується поетапне розгортання госпітальної бази для госпіталізації та ізоляції осіб з ознаками захворювання коронавірусом

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Ізбірком.

У Департаменті охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації повідомили, що два випадки підозри на коронавірус, у госпіталізованих в інфекційні стаціонари Ізмаїла та Одеси, не підтверджені.

Для госпіталізації та ізоляції осіб з ознаками захворювання планується поетапне розгортання госпітальної бази на території області.

На першому етапі визначені три головні госпітальні бази для надання допомоги пацієнтам, у випадках підозри на захворювання COVID-19 зі специфічними боксованими відділеннями загальною кількістю 109 ліжко-місць.

При зростанні кількості хворих буде вжито заходів для максимального збільшення кількості інфекційних ліжок до 910.

В усіх лікувально-профілактичних закладах області розроблений оперативний план перепрофілювання ліжок та розгортання протягом доби додаткових ліжко-місць.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон, яким регламентує порядок протидії коронавірусу.

Українцям, госпіталізованим з підозрою на коронавірус також виплачуватимуть лікарняні, а молозабезпеченим пенсіонерам через коронавірус доплатять по тисячі гривень.


Труш Володимир
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
Габінет Дмитро
Голова Хмельницької обласної державної адміністрації
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Всі досьє »