UA | RU
17 березня 2020, 12:36 9

На Одещині готують госпітальну базу для ізоляції хворих на коронавірус

В Одеській області планується поетапне розгортання госпітальної бази для госпіталізації та ізоляції осіб з ознаками захворювання коронавірусом
В Одеській області планується поетапне розгортання госпітальної бази для госпіталізації та ізоляції осіб з ознаками захворювання коронавірусом
Фото: unsplash

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Ізбірком.

У Департаменті охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації повідомили, що два випадки підозри на коронавірус, у госпіталізованих в інфекційні стаціонари Ізмаїла та Одеси, не підтверджені.

Для госпіталізації та ізоляції осіб з ознаками захворювання планується поетапне розгортання госпітальної бази на території області.

На першому етапі визначені три головні госпітальні бази для надання допомоги пацієнтам, у випадках підозри на захворювання COVID-19 зі специфічними боксованими відділеннями загальною кількістю 109 ліжко-місць.

При зростанні кількості хворих буде вжито заходів для максимального збільшення кількості інфекційних ліжок до 910.

В усіх лікувально-профілактичних закладах області розроблений оперативний план перепрофілювання ліжок та розгортання протягом доби додаткових ліжко-місць.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон, яким регламентує порядок протидії коронавірусу.

Українцям, госпіталізованим з підозрою на коронавірус також виплачуватимуть лікарняні, а молозабезпеченим пенсіонерам через коронавірус доплатять по тисячі гривень.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews