UA | RU
20 лютого 2020, 14:00

На Миколаївщині жителі перекрили дорогу на Київ

Вдень 20 лютого люди перекрили трасу на Київ з вимогою створити на Новоодещині Костянтинівську ОТГ замість Гур'ївської
Вдень 20 лютого люди перекрили трасу на Київ з вимогою створити на Новоодещині Костянтинівську ОТГ замість Гур'ївської
Фото: Моє місто

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Моє місто.

В селищі Костянтинівка Новоодеського району десятки людей перекрили рух на трасі "Миколаїв-Київ". Акцію протесту мітингувальники ма\ють намір продовжувати поки до них не приїде голова обласної державної адміністрації Олександр Стадник.

Так, вранці ці ж люди влаштували акцію протесту біля будівлі Миколаївської обласної ради, вимагаючи, щоб до них вийшов голова ОДА Олександр Стадник і пояснив, чому він обдурив їх в питанні створення об'єднаної територіальної громади з центром у Костянтинівці Новоодеського району.

Люди незадоволені тим, що після зустрічі з губернатором їх вимоги не були почуті і не були внесені в перспективний план створення об'єднаних громад.

Враховуючи щільний трафік на цій трасі, буквально за кілька хвилин після початку перекриття, на дорозі накопичилося десятки автомобілів з обох напрямків. До того ж, протестувальники домовилися з поліцією, що будуть пропускати спецтранспорт, а також припиняти перекриття кожні півгодини, щоб "розвантажити" потівк машин.

Деякі водії почали об'їжджати перекриту трасу по узбіччю, у зв'язку з чим люди почали звинувачувати співробітників поліції, мовляв, "вони за одне з облдержадміністрацією".
29 вересня 2023
Вихідні у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді: гастротури, величні замки та палаци, а також музей-тюрма
Якщо літо — час відпусток та досить тривалих подорожей, то осінь спонукає поїхати у нове для себе місто, щоб трохи перезавантажитися.
29 вересня 2023
Скандальна заява Корнієнка: чому Україна вже перейшла до "президентської держави"
Навколо "Слуги народу" і Президента розгорілася нова жвава дискусія з присмаком скандалу. Поштовхом до неї стали слова першого віцеспікера та одного з лідерів президентської партії Олександра Корнієнк...
28 вересня 2023
Кадрові призначення в Міноборони: ким Умєров замінив Маляр та інших заступників Резнікова
Новий міністр оборони України Рустем Умєров почав формувати свою команду. Кабмін уже призначив йому трьох заступників – Юрія Джигира, Наталію Калмикову та Катерину Черногоренко. Ці призначення – лише ...
27 вересня 2023
Недороблена деколонізація. Де в Україні досі залишаються російсько-комуністичні пам’ятники
В Україні ще у 2015 році набув чинності так званий закон про декомунізацію, але досі у різних містах та селах є вулиці, названі на честь радянських діячів.

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram