UA | RU
26 квітня 2021, 14:13

Садовий розповів, що буде працювати у "жовтому" Львові

До шкіл учні старших класів зможуть повернуться з 5 травня
До шкіл учні старших класів зможуть повернуться з 5 травня
Фото: з відкритих джерел

Міська комісія з надзвичайних ситуацій у Львові ухвалила рішення про відновлення роботи всіх закладів громадського харчування, непродовольчих магазинів, торгових центрів та закладів культури.

Як передає RegioNews, про це повідомив у Facebook мер Львова Андрій Садовий.

Так, відсьогодні у Львові запрацюють заклади громадського харчування, непродовольчі магазини, кінотеатри, театри, музеї та галереї.

З 27 квітня у громадському транспорті відновлюється пільговий проїзд з - 11 до 16 години, а решту часу - лише платний, дозволяються лише сидячі місця.

З 5 травня у Львові працюватимуть усі позашкільні гуртки, а учні старших класів повернуться в школу.

Крім того, забороняється робота нічних клубів і проведення масових заходів у Львові.

Нагадаємо, починаючи з понеділка, 26 квітня, Львівська область вийде з "червоної" зони карантину. Буде встановлений "жовтий" рівень епідемічної небезпеки через поширення коронавірусу.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання