UA | RU
03 вересня 2020, 14:31

Шахті "Надія" перераховано 5 млн гривень для виплат зарплати - Міненерго

Тим часом шахтарі продовжують протестувати під землею
Тим часом шахтарі продовжують протестувати під землею
Фото: з відкритих джерел

ПАТ "Центренерго" перерахувало ПрАТ "Шахта "Надія" 5 мільйонів гривень, які буде направлено на виплату боргів із зарплати.

Про це повідомляє Урядовий портал, передає RegioNews.

Міністерство енергетики звернулося до ПАТ "Центренерго" з пропозицією надати авансовий платіж сумою 5 млн грн за вугільну продукцію шахти "Надія". Кошти вже надійшли на рахунки шахти. Вони будуть направлені на виплату зарплати гірників", - йдеться у повідомленні.

Крім цього, 31 серпня, за зверненням Міненерго, ДП "Калуська ТЕЦ-НОВА" перерахувало шахті "Надія" 3,7 млн грн, які також направлять на виплату заробітної плати.

Тим часом 18 шахтарів продовжують протестувати під землею. Про це ЗМІ повідомив голова профспілки шахти "Надія" Руслан Віхоть. За його словами, гірникам надійшли гроші. Проте їм досі не виплатили зарплату за квітень, травень, червень і серпень.

Раніше повідомлялось, що на Червоноградщині Львівської області триває страйк на шахті "Надія". Шахтарі вимагають виплатити заборговану ще з березня заробітну плату.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей