UA | RU
07 жовтня 2022, 11:16

Окупанти на Луганщині мінують об’єкти інфраструктури та знищують документи, – Гайдай

Фото з відкритих джерел

Російські війська на окупованій території Луганської області готуються до наступу Збройних сил України та своєї втечі. Окупанти мінують інфраструктурні об’єкти, будівлі та території

Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, пише RegioNews.

У Сватовому росіяни замінували об’єкти інфраструктури та закликають самостійно виїжджати із захопленого міста. За словами Гайдая, окупаційні органи влади в місті працюють в "урізаному" форматі.

"Напевно, розуміючи про незручний для тривалої оборони ландшафт місцевості, росіяни вирішили вивезти зі Сватового основні медичні та соціальні заклади – перш за все, обладнання", – наголосив голова області.

В окупованій Кадіївці росіяни масово знищують архіви та копій документів. Особливо тих, що містять історію окупації, зауважив Гайдай.

"Не захопивши Київ за три дні, Кремль вирішив поступово знищувати села та містечка РФ. Так, нещодавно оголошена часткова мобілізація швидко поглинає невеличкі населені пункти віддалених регіонів, які залишаються без чоловіків. Призов відбувається методом облав, практично все населення призовного віку силоміць доставляють у військкомати", – каже голова Луганщини.

Нагадаємо, раніше Гайдай закликав жителів Луганщини евакуюватися через контрнаступ ЗСУ.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram