UA | RU
24 вересня 2022, 13:52

Голосування під дулом автомата: Гайдай розповів, як проходять "референдуми" на Луганщині

Фото з відкритих джерел

Голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай розповів, як відбуваються "референдуми" у Луганській області. За його словами, в Алчевську майже скінчилися чоловіки

Про це він написав у Telegram, передє RegioNews.

За словами Гайдая, під час "референдуму" окупанти використовують фальшиві голоси. Вони змушують людей голосувати без документів.

"Паспорт не потрібен, зателефонуємо, прийдемо з автоматом додому — підсумки першого дня псевдореферендуму на Луганщині", — написав він.

Водночас голова Луганської ОВА уточнив, що в Алчевську майже закінчилися чоловіки. Кого знайшли — мобілізували, навіть за наявності броні.

"Одне з найкращих металургійних підприємств України - Алчевський металургійний комбінат — зупинило випуск продукції. Тому що працювати нема кому", — уточнив Гайдай.

Водночас Гайдай уточнив, що росіяни залучають до голосування зниклих людей.

"На фронті мешканець Алчевська, або вже в полоні, загинув — якимось чином проголосує. Можливо, і телепатично — голос врахують. Щоб підвищити явку, працівники виборчих комісій у супроводі озброєних військовослужбовців російської федерації змушують мешканців голосувати безпосередньо у місцях їхнього проживання", — уточнив він.

Цікаво, що російські війська зупиняють людей на вулиці. На слова, що при собі немає паспорта, відповідь одна: "І не потрібний — ми тебе й так знаємо".

Крім того, росіяни обдзвонюють місцевих мешканців і робочим у разі відмови заявитись на "дільниці" загрожують звільненням. Знаходять навіть тих, хто виїхав на Росію. Запрошують проголосувати й там.

Нагадаємо, окупаційні формування частин Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей оголосили дати проведення "референдуму" про входження до складу російської федерації. "Референдум" планують провести з 23 до 27 вересня.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram