UA | RU
02 грудня 2020, 11:52

Рада посилила відповідальність за продаж дітям електронних сигарет

Законопроєкт №3628 підтримали 309 народних депутатів
Законопроєкт №3628 підтримали 309 народних депутатів
Фото: Facebook

Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому з необхідними техніко-юридичними правками урядовий законопроєкт №3628 про внесення змін до законодавства щодо посилення відповідальності за правопорушення у сфері продажу дітям електронних сигарет і рідин, що використовуються в електронних сигаретах.

Відповідне рішення підтримали 309 народних депутатів України, передає RegioNews.

Законопроєктом передбачається внесення змін до законодавства в частині посилення адміністративної відповідальності, встановлення заборони продажу електронних сигарет особам, які не досягли 18 років, на рівні із традиційними тютюновими виробами.

Так, внесені зміни передбачають, що продаж неповнолітнім з рук, з лотків, у приміщеннях або на територіях, заборонених законом, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння, буде каратися накладенням штрафу від 400 до 800 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі та виторгу, одержаної від продажу предметів торгівлі.

Нагадаємо, 1 грудня Рада направила на повторне друге читання законопроєкт №3760 про "інвестиційних нянь". Автор документу - президент Володимир Зеленський.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook