Перший заступник голови ОП Сергій Трофімов повідомив про створення сім'ї
![](https://regionews.ua/static/img/4/5/45__35_605x320.jpg)
Перший заступник голови Офісу президента Сергій Трофімов розповів, що напередодні одружився і відмітив створення сім'ї в тісному сімейному колі.
Як передає RegioNews, про це він написав у своєму Telegram-каналі.
Вчора був довгий, але щасливий день. Ми з Настею стали чоловіком і дружиною перед людьми і перед Богом. В цей день у Свято-Пантелеймонівському монастирі ми дали один одному обітницю "завжди бути разом у радості і горі", - повідомив Трофімов.
Як він зазначив, після вінчання створення сім'ї відсвяткували в тісному сімейному колі. Всіх друзів і знайомих планують запросити на святкування, коли коронавірус відступить і карантин буде знято.
Що стосується вчорашньої "хвилі" в ЗМІ з моїми фото в церкві, скажу тільки одне: не шукайте чорну кішку в темній кімнаті, не ставайте жертвою інформаційних маніпуляцій і тих, хто не розбирається в тому, про що пише...", - додав політик.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що перший заступник голови Офісу президента Сергій Трофімов пояснив, чому вірить в успіх уряду Шмигаля.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)