UA | RU
06 вересня 2020, 16:42 33

До пом'якшення карантину не готові більшість областей України

Послаблювати карантин не будуть у 18 регіонах
Послаблювати карантин не будуть у 18 регіонах

Столиця України і ще 17 областей не відповідають мінімальним вимогам для пом'якшення карантину, запровадженого через пандемію коронавірусу.

Як передає RegioNews, про це повідомили в Міністерстві охорони здоров'я.

Так, вимогам Кабміну відповідають тільки Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська та Херсонська області.

Показники інфікованості і заповнювання ліжок у лікарнях для пацієнтів з COVID-19 перевищені у м. Києві, у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернігівській та Чернівецькій областях.

У МОЗ нагадують, що урядом встановлені наступні норми для регіонів:

  • кількість тестів повинно бути не менше 24 на 100 тисяч протягом 7 днів;
  • показник захворюваності за 14 днів не повинен перевищувати базовий рівень захворюваності - 40 випадків на 100 тисяч за 14 днів;
  • якщо рівень завантаженості ліжок 5 днів поспіль по всьому регіону 50% і більше, то на території всього регіону встановлюється "помаранчевий" рівень, якщо більше 75% - "червоний".

Раніше повідомлялося, що найбільше заражень COVID-19 за 5 вересня виявили у Львівській - 188, Івано-Франківській - 176, Тернопільській - 158 областях, а також у Києві - 240.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється)


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook