UA | RU
28 січня 2023, 15:34

Як дивитися українське телебачення в окупованому Криму: інструкція

фото з відкритих джерел

Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій спільно із ЗСУ розробило інструкцію, як дивитися українське телебачення у тимчасово окупованому Криму. Є декілька способів підключити українське ТБ у Криму

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Мінреінтеграції, передає RegioNews.

Громадяни України, які проживають у тимчасово окупованому Криму й хочуть переглядати українські канали, можуть спробувати кілька способів підключення до них.

Найпростіше — це налаштувати свої супутникові приймачі на автопошук і знайти бажані канали. Якщо такий варіант не спрацював, можна спробувати відкалібрувати тарілки супутникового зв’язку на прийом сигналу. Для цього краще звернутися по допомогу до компетентних фахівців у регіоні.

Переглядати українське ТБ також можна через інтернет, скориставшись VPN-сервісами. Підключення з українських IP-адрес дозволить безкоштовно дивитися основні новини та розважальні українські канали, які транслюються на безкоштовних платформах онлайн-телебачення (Megogo, 1+1 video, YouTV тощо).

До того ж VPN дозволяє маскувати від інтернет-провайдера місце перебування користувача.

Користування VPN не потребує зусиль. Для цього достатньо виконати декілька кроків:

  • створити обліковий запис на сторінці обраного VPN-сервісу;
  • завантажити файли додатка й провести їх інсталяцію, а після — авторизуватися;
  • відкрити додаток VPN і натиснути кнопку "Підключення". Сервіс автоматично почне свою роботу, з’єднавшись із віртуальним сервером. Також можна самостійно обрати країну у списку серверів;
  • під час роботи VPN у пошуковому рядку браузера необхідно прописати назву обраної української платформи онлайн-телебачення.

Як зазначається, детальне роз’яснення щодо підключення до AtlasVPN- та EspressVPN-сервісів Мінреінтеграції підготувало разом із Управлінням кіберсил Збройних сил України.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що російська пропаганда у Криму запустила інформаційну кампанію задля підтримки своїх військових. Місцевих жителів змушують віддавати частину зарплати на потреби армії рф.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram