UA | RU
13 вересня 2024, 11:22

У Кропивницькому викрили голову ВЛК та його спільницю, які "заробили" на ухилянтах понад мільйон гривень

фото: ДБР

Працівники ДБР затримали на хабарі голову військово лікарської комісії Кропивницького. За даними слідства, він у змові з працівницею одного з обласних диспансерів організували торгівлю «білими» військовими квитками.

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на пресслужбу Держбюро розслідувань.

За даними відомства, фігурант отримував кошти від військовозобов'язаних за визнання їх непридатним" до служби у війську. За свої "послуги" брав від 2 до 10 тисяч доларів США.

Співучасницею голови ВЛК стала лікарка диспансеру, яка шукала охочих уникнути мобілізації й ставила неправдиві діагнози щодо наявних проблем зі здоров’ям військовозобов’язаних.

У ДБР зазначають, що таким чином зловмисники заробили протягом пів року заробили на ухилянтах понад мільйон гривень.

Голову ВЛК та спільницю правоохоронці затримали під час поділу оплати за черговий "білий" квиток. Їм оголошено про підозру, вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо, раніше правоохоронці затримали державного інспектора Львівської митниці, який заробляв на торгівлі так званими "білими" квитками для чоловіків призовного віку.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46
Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців
04 грудня 2025, 22:32
Зеленський розповів, коли призначить нового голову Офісу президента
04 грудня 2025, 22:14
Уся міфологія нинішньої війни базується на уявленнях
04 грудня 2025, 21:52
Тисячі тікають з фронту: в окупантів проблеми із Запорізького фронту
04 грудня 2025, 21:10
Не врахували допомогу й завищили собівартість: прокуратура Вінниці повернула до бюджету 4,1 млн грн
04 грудня 2025, 21:00