UA | RU
04 лютого 2025, 20:52

У Києві засудили до увʼязнення крадія, який пограбував жінку на ринку

Фото: Нацполіція

Жінка на столичному ринку обирала товари. В той час зловмисник непомітно вкрав її телефон і втік

Про це повідомляє поліція Києва, передає RegioNews.

Інцидент стався у Деснянському районі столиці. Жінка була на ринку. Коли вона обирала товар, зловмисник непомітно витягнув телефон з її кишені та втік. Згодом поліцейські його затримали.

Крадієм виявився 42-річний киянин. Відомо, що раніше він вже був судимий за майнові та наркозлочини. Суд визнав його винним. Чоловіка засудили до пʼяти років позбавлення волі.

Нагадаємо, раніше у Харкові затримали чоловіка, який пограбував непритомного пенсіонера. Чоловік похилого віку мав контузію через російський обстріл. Йому стало погано, і він знепритомнів на вулиці. Зловмисник скористався цим і вкрав його телефон. Завдяки небайдужим громадянам зловмисника затримали.

Також повідомлялося, що на Рівненщині затримали чоловіка, який вкрав квіти з могили військового. Той самий букет правоохоронці знайшли в нього вдома. Сам зловмисник заявив, що він на момент інциденту був п'яний, і тому не може пояснити причини своїх дій.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
11 грудня 2025
Вибори та війна. Навіщо Зеленський пообіцяв Трампу
Президент України фактично перекреслив усі вимоги американського колеги про вибори, і це добре
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
Системна брехня як стиль російської політики
13 грудня 2025, 20:01
Прикордонники показали, як уразили на півдні дві автівки та камеру відеоспостереження росіян
13 грудня 2025, 18:56
На Прикарпатті вантажівка врізалася у бетонну огорожу: рятувальники деблокували двох постраждалих
13 грудня 2025, 18:23
Росіяни атакували дроном цивільне авто на Харківщині: поранена 10-річна дівчинка
13 грудня 2025, 17:43
Через обстріл в Одесі горів будинок чоловіка, який торік внаслідок удару РФ втратив дружину й сина
13 грудня 2025, 17:20
У Києві затримали 18-річну наркодилерку з великою партією "товару"
13 грудня 2025, 16:51
Вкрай складна: в Одеській ОВА розповіли про ситуацію після однієї з наймасованіших атак
13 грудня 2025, 16:29
Смертельна ДТП на Хмельниччині: одна людина загинула, ще двоє – травмувалися
13 грудня 2025, 15:52
Через сильний вітер у Запоріжжі дерево впало на припарковані авто
13 грудня 2025, 15:17
Стало відомо, коли та де попрощаються зі Степаном Гігою
13 грудня 2025, 14:49