UA | RU
26 червня 2024, 23:17

Суд відправив під варту охоронця Тищенка, який брав участь у нападі на ексвійськового в Дніпрі

фото: Слідство.Інфо

Печерський райсуд Києва 26 червня взяв під варту на два місяці без права внесення застави учасника нападу на ексвійськового у Дніпрі – Костянтина Цуберу

Про це повідомляє Офіс генпрокурора, передає RegioNews.

"За клопотанням прокурорів Офісу Генпрокурора суд відправив від варту на 2 місяці без права внесення застави учасника нападу на колишнього військового у Дніпрі. Чоловіка підозрюють у катуванні та незаконному утримуванні потерпілого", – йдеться у повідомленні.

За інформацією в ЗМІ, під час засідання охоронець нардепа Миколи Тищенка Цубера кричав на суддю й погрожував порізати собі вени.

Нагадаємо, 20 червня у центрі Дніпра група чоловіків у формі напала на колишнього бійця спеціального підрозділу Kraken Дмитра "Сина" Павлова, коли той гуляв з дитиною. На відео видно, що до цього причетна охорона народного депутата Миколи Тищенка, з яким Павлов посперечався.

Також повідомлялося, що працівника поліції Києва, який брав участь в інциденті з колишнім військовим спецпідрозділу Kraken Дмитром Павловим і охороною народного депутата Миколи Тищенка у Дніпрі, звільнили.

Нардепу Тищенкові повідомили про підозру за фактом незаконного позбавлення волі потерпілого (ч. 2 ст. 146 КК України).

Під час обшуків у нього виявили велику кількість готівки та дорогий годинник. Також в мережі з'явилося відео, як Тищенко розбив свій телефон, коли до нього прийшли з обшуком. Тепер правоохоронці проведуть експертизу розбитого телефона нардепа.

Суд відправив Тищенка під цілодобовий домашній арешт.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей