UA | RU
01 травня 2024, 18:30

У Києві дівчина вистрибнула з балкона, впала на перехожого та вбила його

фото: t.me/kievreal1

Стали відомі подробиці трагічної події у Києві 30 квітня на Троєщині

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на hromadske.

Напередодні повідомлялося, що з вікна багатоповерхівки на вулиці Каштановій у Деснянському районі столиці вистрибнули двоє людей, але сьогодні були оприлюднені уточнені дані.

"Жінка 1996 року народження покінчила життя самогубством та при падінні, смертельно травмувала чоловіка, 1985 року народження, який стояв біля під’їзду будинку”, – йдеться у повідмоленні поліції.

Правоохоронці встановлюють усі обставини події.

Нагадаємо, 12 квітня на Полтавщині жінка випала з вікна багатоповерхівки. Від отриманих травм вона померла.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
23 квітня 2026
Замість мобілізації – ОПГ. Що силовики виявили у діяльності ТЦК в Одесі й Харкові
СБУ та ДБР виявили факти вимагання грошей та катування громадян під прикриттям мобілізації, а один із ТЦК перетворили на катівню