UA | RU
23 лютого 2024, 21:41

"Переписав" на жінку квартири та елітний автопарк: СБУ викрила на корупції чиновника Міноборони

Фото: Facebook

Служба безпеки викрила на корупції начальника Головного управління капітальних вкладень Міноборони, який у 2022-2023 роках купив і "переписав" на цивільну дружину нерухомість та елітний автопарк на майже 14 млн грн

Як пише RegioNews, про це повідомили в пресцентрі СБУ.

За даними слідства, протягом 2022-2023 років фігурант незаконно збагатився на майже 14 млн грн. За ці гроші він придбав дві квартири у новобудовах, гараж та паркомісце у Києві.

Крім того, за одержані "прибутки" посадовець купив три авто преміум класу, у тому числі марки LEXUS та BMW.

Потім, щоб приховати придбані активи, чиновник "переписав" їх на свою цивільну дружину.

При цьому фігурант оформив на себе довіреність щодо управління цим майном.

Також у ході розслідування встановлено факт приховування від декларування понад 3 млн гривень, а ще 3,5 млн грн чиновник зберігав у своєї цивільної дружини.



На підставі матеріалів військової контррозвідки СБУ посадовцю Міноборони повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:
⁠ст. 368-5 (незаконне збагачення);
⁠ч. 1 ст. 366-2 (декларування недостовірної інформації).

Наразі вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу. Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину. Йому загрожує до 10 років тюрми.

За даними з відкритих джерел, посаду начальника Головного управління капітальних вкладень Міноборони займає Юрій Лісовський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що працівники ДБР завершили досудове розслідування стосовно колишніх високопосадовців Міністерства оборони України, які закупали неякісну амуніцію для військових.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
На Київщині побили 15-річну дівчинку
05 грудня 2025, 22:30
Сів п'яним за кермо: на Волині водія судили за ДТП, в якому загинув пасажир
05 грудня 2025, 22:10
Убив та закопав на городі: на Житомирщині чоловік жорстоко вбив знайомого
05 грудня 2025, 21:40
Люди не хочуть гинути за Міндіча. Ігнорування причин призведе до ще страшніших наслідків
05 грудня 2025, 21:25
Відключення світла по всій Україні: в Укренерго попередили про обмеження електроенергії на 6 грудня
05 грудня 2025, 21:15
Сирський заявив, що Кремль використовує переговори для захоплення нових територій
05 грудня 2025, 21:14
Бив руками та ногами по голові: на Волині судили чоловіка, який жорстоко вбив пенсіонерку
05 грудня 2025, 20:55
В Україні створять новий центр для наукового забезпечення Сил підтримки ЗСУ
05 грудня 2025, 20:53
Програв у рулетку – напав і пограбував: суд виніс вирок студенту з Дніпра
05 грудня 2025, 20:47
Військова підготовка для деяких студентів стане обов’язковою
05 грудня 2025, 20:42