UA | RU
03 грудня 2023, 12:44

У київському СІЗО прокоментували інформацію про "побиття" Дубінського

ск

Поліція провела перевірку щодо ситуації навколо побиття народного депутата Олександра Дубінського. Ця інформація не має підтвердження

Про це повідомили у державній установі "Київський слідчий ізолятор", передає RegioNews.

"Адвокатами народного депутата Олександра Дубінського, який підозрюється у державній зраді, з посиланням на нього самого, була поширена інформація про побиття та знущання над останнім в державній установі "Київський слідчий ізолятор"", — говориться у повідомленні.

Так, за повідомленням адвокатів Дубінського побили в камері невідомі особи.

За цим фактом була викликана бригада швидкої медичної допомоги, підрозділи Національної поліції. Адміністрація слідчого ізолятора, будучі зацікавленою у встановленні істини, та з метою всебічної перевірки вказаних фактів надала повне сприяння правоохоронцям та медикам.

За результатами огляду лікарями швидкої допомоги встановлено задовільний стан здоров’я та відсутність підстав для госпіталізації за межі установи попереднього увʼязнення.

"Органами Національної поліції проведено комплекс заходів (включно із судово-медичним дослідженням), за результати яких, інформація про побиття підозрюваного О.Дубінського не знайшла свого підтвердження", — говориться у повідомленні.

Адміністрацією слідчого ізолятора також готується звернення до ДБР та КДКА щодо дій адвокатів підозрюваного.

Нагадаємо, 2 грудня Дубінський заявив, що йому завдали тілесних ушкоджень у СІЗО.

Поліція повідомила, що за результатами перевірки інформація про побиття у СІЗО підозрюваного у держзраді народного депутата Олександра Дубінського не відповідає дійсності.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
13 лютого 2026
Повістка для мера. Як мобілізація стає засобом політичної розправи
Третє місто Кропивниччини залишилося без мера, якого спочатку через суд поновили на посаді, а потім мобілізували до армії, як він сам говорить, у якості помсти
11 лютого 2026
Бюджетна епопея в Одесі. Чи впорається новий очільник міста зі спадком Труханова
Одеські місцеві депутати відмовилися збиратися на сесію і голосувати за бюджет розвитку
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...