UA | RU
21 серпня 2023, 16:12

Вибухи у криміналістичному центрі МВС під Києвом: ДБР розпочало розслідування

Фото: ДБР

Українські правоохоронці почали розслідувати вибухи на території складів Міністерства внутрішніх справ 19 серпня, під час яких загинуло четверо людей

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на пресслужбу Державного бюро розслідувань.

Під час першочергових слідчих дій було встановлено, що трагедія на території Державного науково-дослідного експертного криміналістичного центру МВС України сталася під час дослідження експертами вибухонебезпечного предмета. Під час роботи цей об'єкт здетонував.

"Загинули 4 працівники центру, пошкоджено фасад головної будівлі, транспортні засоби та прилеглі будинки", - сказано в повідомленні ДБР.

Співробітники бюро призначили судово-медичні та молекулярно-генетичні експертизи, а також допитали співробітників Державного науково-дослідного експертного криміналістичного центру МВС України та інших свідків.

При цьому відкрито кримінальне провадження за можливим порушенням правил поведінки з вибуховими речовинами, що призвело до загибелі людей.

Нагадаємо, у Києві 19 серпня почали гриміти вибухи. Повітряну тривогу у місті не оголошували.

Пізніше стало відомо, що вибухи сталися на території Державного науково-дослідного експертного криміналістичного центру МВС України, де детонували боєприпаси.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
Росіяни атакували Одесу: уражений об’єкт інфраструктури, спалахнула пожежа
26 грудня 2025, 07:42
Катування цивільних на Сумщині: п'ятьох окупантів заочно засудили до 10 років
26 грудня 2025, 07:39
Миколаївщина під ударами росіян: пошкоджено будинки та авто
26 грудня 2025, 07:21
ЗСУ за добу відмінусували понад 800 російських окупантів – Генштаб
26 грудня 2025, 07:18
Один загиблий і дев’ятеро поранених: у Чернігові завершили пошукові роботи після атаки
26 грудня 2025, 07:08
"Тато сказав їм про розлучення": співачка Олена Тополя розповіла, як діти переживають розлучення батьків
25 грудня 2025, 23:55
"Загинула сусідка": популярний український ведучий опинився в епіцентрі вибуху під час атаки Київщини
25 грудня 2025, 23:30
Олександр Усик офіційно найкращий боксер у світі: оновлений рейтинг
25 грудня 2025, 22:55
Росіяни атакували Запоріжжя КАБами: є постраждалі
25 грудня 2025, 22:35
На Рівненщині на військових ТЦК напали з ломом
25 грудня 2025, 21:55