UA | RU
15 березня 2023, 17:10

Київ підписав угоду про співпрацю з Вроцлавом

Віталій Кличко

У вівторок, 14 березня, було оголошено про підписання угоди про співпрацю між містами Києвом та Вроцлавом. Під час онлайн-спілкування, мер Києва подякував голові Вроцлава за підтримку влади та громади міста, а також за гуманітарну допомогу та економічну співпрацю

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає RegioNews.

На початку вторгнення росії в Україну, Вроцлав прийняв 150 тисяч українських біженців, у тому числі 80 тисяч дітей. Окрім того, українські діти їздили на оздоровлення до Вроцлава.

Угода про співпрацю між Києвом та Вроцлавом включає розвиток економічних і культурних відносин між містами, а також підтримку в майбутньому відновленні інфраструктури Києва та України.

Ця співпраця є важливим кроком у зміцненні дружніх відносин між Україною та Польщею, а також у допомозі біженцям та постраждалим під час конфлікту на сході України. Воно демонструє, що в період труднощів та криз, міста та країни можуть об'єднуватися, щоб допомогти одне одному та створити більш сприятливе майбутнє.

Нагадаємо, Міська влада Києва спільно з військовими вирішили удосконалити систему інженерних загороджень столиці – частину блокпостів приберуть, частину переведуть у "сплячий" режим, а деякі – навпаки оновлять і укріплять.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram