UA | RU
08 травня 2020, 16:51 35

У Києві 12 травня почнуть відключати гарячу воду

Поступове відключення торкнеться всіх районів міста
Поступове відключення торкнеться всіх районів міста
з відкритих джерел

У Київській міській держадміністрації повідомили, що з 12 травня в місті стартують гідравлічні випробування тепломереж, які необхідні для їх перевірки на міцність та підготовку до роботи взимку.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на КГГА.

Ми повинні були почати тестування мереж ще на початку квітня, одразу після завершення опалювального сезону. Однак, враховуючи карантин і перебування багатьох людей вдома або на дистанційному режимі роботи, місто прийняло рішення відстрочити їх проведення", - повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

На кожній окремій ділянці гідравлічні випробування триватимуть близько двох тижнів. На час випробувань подача гарячої води буде тимчасово припинятися.

Ми розуміємо, що відсутність гарячої води - це дискомфорт і просимо вибачення у киян за це. Однак іншого способу підготовки мереж централізованої системи теплопостачання, яка працює в столиці, немає. Просимо з розумінням поставитися до цього кроку", - заявив Пантелєєв.

Нагадаємо, міська влада звернулася до Кабінету міністрів з проханням змінити формат гідравлічних випробувань тепломереж. Пропонується скоротити терміни, коли в будинках відсутня послуга гарячого водопостачання під час тестування трубопроводів.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews