UA | RU
13 серпня 2024, 11:25

На Хмельниччині перекинувся автобус із дітьми: загинули вчителька та 12-річна дівчинка

фото: Нацполіція

Смертельна ДТП сталася сьогодні вранці, 13 серпня, на автодорозі біля села Вишнопіль Старокостянтинівської громади. Внаслідок аварії загинули двоє людей, серед яких дитина

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на пресслужбу Національної поліції в Хмельницькій області.

Відомо, що водій автобуса "ЛАЗ Лайнер" перевозив групу дітей у супроводі двох дорослих з селища Любар Житомирської області до села Микуличин Івано-Франківської області.

За матеріалами слідства, близько 07:45 водій не впорався з керуванням і автобус перекинувся. У транспортному засобі перебували 19 дітей, двоє дорослих, які супроводжували групу, та двоє водіїв.

"Попередньо внаслідок ДТП загинула одна дванадцятирічна дівчинка та один дорослий. Кількість травмованих та характер травм встановлюється. Усіх потерпілих госпіталізували", – йдеться у повідомленні.

В Офісі Генерального прокурора уточнили, що в аварії загинула 12-річна дівчинка та вчителька, яка супроводжувала групу. Крім того, 16 дітей доставили до медичних закладів. Одна дитина та водій автобуса перебувають у важкому стані в реанімації.

На місці ДТП працюють правоохоронці.

Нагадаємо, 5 серпня на Хмельниччині в ДТП потрапив автобус, який перевозив дітей на відпочинок. Внаслідок аварії травмувався семеро дітей віком від 8 до 15 років та 62-річний чоловік.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки...
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради
05 червня 2026
Битва за український літій: чому під загрозою опинилися інтереси США
В історії із судовими війнами навколо родовищ Кіровоградської області стирчать вуха головного політичного ноумена світу Дональда Трампа
На Полтавщині у річці Грунь виявили тіло 23-річного хлопця
19 червня 2026, 09:38
У Дніпрі чоловік випав з 4-го поверху: його врятував навіс над під’їздом
19 червня 2026, 09:29
У Києві 20-річна дівчина вибила двері супермаркету через відмову продати алкоголь
19 червня 2026, 09:21
У Франції намагались підпалити завод, що виробляє дрони для України: подробиці інциденту
19 червня 2026, 09:08
РФ запустила по Україні 90 безпілотників: є влучання на 8 локаціях
19 червня 2026, 08:54
Ворожий дрон атакував маршрутку у Херсоні: четверо постраждалих
19 червня 2026, 08:45
Удар КАБами по Харкову: кількість постраждалих зросла до дев'яти
19 червня 2026, 08:42
У Макіївці стрімко зростає кількість погромів та актів вандалізму – ЦНС
19 червня 2026, 08:39
Ворог атакував два іноземні судна в Чорному морі: є загиблий та поранені
19 червня 2026, 08:33
У Хмельницькому правоохоронець на смерть збив 54-річного пішохода
19 червня 2026, 08:20