UA | RU
21 травня 2024, 18:08

Фонд держмайна України продав нерухомість колаборанта Сальдо — подробиці

фото: t.me/SALDO_VGA

Фонд держмайна України продав через аукціон житло російського колаборанта Володимира Сальдо, що очолює окупаційну адміністрацію на Херсонщині

Про це розповів очільник ФДМУ Віталій Коваль, передає RegioNews.

Також продано майно російського бізнесмена Михайла Шелкова. За словами Коваля, продаж об’єктів здійснювали через систему "Прозорро. Продажі". Їхня загальна вартість — майже 7 млн гривень.

Чотирикімнатну квартиру Шелкова площею 175,5 м² в Одесі вдалося продати за 4 млн грн — в аукціоні брали участь дві людини. За житло колаборанта Сальдо змагалися 9 людей. Його вдалося продати за 2,9 млн гривень. За словами Коваля, отримані кошти спрямують до Фонду ліквідації наслідків збройної агресії рф.

Наразі в Україні в опрацюванні є 753 одиниці санкційного майна — це квартири, будинки, підприємства тощо.

"Кожен актив ворогів України ми активно готуємо до реалізації: знімаємо арешти, приводимо у відповідність документацію, проводимо реєстраційні дії тощо. Робимо все для того, щоб активи підсанкційних осіб працювали на відновлення України!" — резюмував Коваль.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Вищий антикорупційний суд (ВАКС) конфіскував майно та активи сім'ї очільника окупаційної адміністрації Запорізької області Євгена Балицького, також його рідних. Зокрема, конфісковані компанії та нерухомість.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради
05 червня 2026
Битва за український літій: чому під загрозою опинилися інтереси США
В історії із судовими війнами навколо родовищ Кіровоградської області стирчать вуха головного політичного ноумена світу Дональда Трампа
У столиці представили нового керівника патрульної поліції
22 червня 2026, 19:59
На Херсонщині збувальника канабісу відправили за ґрати на 6 років
22 червня 2026, 19:50
Вбивство пенсіонерки на Березняках: киянина засудили до 8,5 років тюрми
22 червня 2026, 19:28
"Зливали" ТЦК та закликали до ядерної атаки по Україні: СБУ викрила агітаторів у різних областях
22 червня 2026, 19:15
ЗСУ знищили завод у Воронежі, де виготовляли електроніку для "Іскандерів" та Х-101
22 червня 2026, 18:54
Ворог вдарив ракетами та дронами по Сумщині, є руйнування
22 червня 2026, 18:34
Готував серію вибухів у Києві: агент ГРУ РФ отримав 15 років тюрми
22 червня 2026, 18:23
В Одесі посадовицю та підрядників підозрюють у розтраті 12 млн грн на дитячому центрі
22 червня 2026, 17:55
Ексдиректор підприємства на Черкащині завдав державі збитків на 42 млн грн
22 червня 2026, 17:21
Українські прикордонники рознесли укриття росіян на Харківщині
22 червня 2026, 17:05