UA | RU
20 лютого 2024, 00:19

Ексначальник херсонської колонії отримав довічне ув'язнення

Фото: pixabay.com

До довічного ув’язнення було засуджено ексначальника херсонської колонії за державну зраду. Він співпрацював з окупантами, надав безперешкодний доступ на територію очолюваної ним державної установи військовослужбовцям збройних сил рф

Про це повідомляє Херсонська міська прокуратура, інформує RegioNews.

"За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Херсонської обласної прокуратури у в порядку спеціального судового розгляду визнано винним колишнього начальника херсонської виправної колонії у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України)", - йдеться в повідомленні.

Йому призначено максимально можливе покарання — довічне позбавлення волі з конфіскацією майна. Також ураховуючи вчинення особливо тяжкого злочину його позбавлено спеціального звання - "майор внутрішньої служби".

Прокурори довели, що з перших днів окупації Херсонщини засуджений перейшов на бік ворога. Він розпорядився надати безперешкодний доступ на територію очолюваної ним державної установи військовослужбовцям збройних сил рф, де забезпечував їм місця відпочинку та отримання медичної допомоги. Він залучав засуджених до проведення ремонтних робіт ворожої техніки, а також схиляв інших посадових осіб Херсонської області до співпраці з представниками країни-агресора.

Згодом він отримав "посаду" від окупантів та став "начальником Управления службы исполнения наказаний по Херсонской области".

Нагадаємо, у Київській області до 7 років позбавлення волі засудили учня ліцею. Хлопець з проукраїнською позицією здавав Росії місця дислокації ЗСУ. На суді він заявив, що робив це для того, щоб інші не знімали.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання