UA | RU
13 червня 2023, 11:46

Вода відступає: яка зараз ситуація на Херсонщині

фото: МВС

На Херсонщині є підтоплені будинки в 31 населеному пункті області на правому березі Дніпра. Протягом минулого дня вода відійшла від 200 осель

Голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін розповів про ситуацію на Херсонщині станом на ранок вівторка, 13 червня, передає Regionews.

"Восьма доба протистояння водній стихії та ліквідації наслідків російського терору. Зберігається тенденція на спад рівня води. Станом на ранок середній рівень підтоплення становить 2,70 м, що на 27 см менше ніж вчора ввечері", - повідомляє Прокудін.

За оперативними даними Херсонської ОВА, на Правобережжі підтопленими залишається 3600 будинків в 31 населеному пункті. Протягом минулого дня вода відійшла від 200 осель.

Вчора в Херсоні виявили тіла двох потопельників: невідомої жінки та п'ятдесятирічного чоловіка. Загалом наразі відомо про 10 загиблих. Ще 20 осіб отримали поранення, безвісти зниклими вважаються 40. До ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС залучено 1600 осіб. Станом на зараз врятовано 2757 людей, - повідомляє голова ОВА.

Тим часом на Лівобережжі ситуація залишається критичною. Затоплено 17 населених пунктів. Врятовано 133 людини.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на постраждалій від затоплення території Херсонської області почались роботи з відновлення енергопостачання.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання
09 березня 2026
Економія на людях: з якими реаліями медицини стикаються жителі регіонів
Кількість фахівців у медичній сфері в Україні за десять років скоротилася в рази. Продовжують масово закриватися заклади охорони здоров'я, особливо у сільській місцевості де місцева влада не має доста...
03 березня 2026
Черкащина без голови. Чому облрада не об'єдналась навколо кандидата у пікселі
Четверта спроба обрати голову Черкаської обласної ради провалилась. В сесійній залі не зібралась достатня кількість депутатів, щоб підтримати компромісного кандидата Євгена Курбета на цій посаді