UA | RU
06 червня 2023, 16:12

На Херсонщині зросла загроза мінної небезпеки після підриву ГЕС

Фото: t.me.mkipu

На Херсонщині зросла мінна небезпека через підрив росіянами Каховської ГЕС. Ворожі мінні загородження опинились під водою та можуть бути знесені потоками води

Про це повідомляє Державна спеціальна служба транспорту, передає RegioNews.

Державною спеціальною службою транспорту вивчається ситуація, що склалась в результаті техногенної катастрофи, вчиненої Росією внаслідок підриву греблі Каховської ГЕС, щодо виконання завдань підрозділами із ліквідації її наслідків.

Ситуація може бути ускладнена тим, що ворожі мінні загородження опинились під водою та можуть бути знесене потоками води.

Служба попереджає місцеве населення, яке опинилось у зоні підтоплення, про підвищену небезпеку від вибухонебезпечних предметів.

Зазначається, що своїми діями Росія вчинила військовий злочин, адже дамби – це об’єкти, які захищені законами воєнного часу та Женевською конвенцією.

Нагадаємо, сьогодні вночі росіяни підірвали Каховську ГЕС. Станція повністю зруйнована та відновленню не підлягає. Внаслідок підриву повністю зруйновано машинний зал.Загалом у критичній зоні на правому березі Дніпра перебувають 16 тис. людей.
01 грудня 2023
Цікаві місця Києва: Найглибша станція метро у світі, німецький квартал та своя "Китайська стіна"
Київ прекрасний для відвідин у будь-яку пору року, адже має свій неповторний колорит, який щороку приваблює сотні тисяч туристів з усього світу.
29 листопада 2023
Запуск аеропортів: Чи будуть безпечними польоти цивільної авіації під час війни
Останнім часом офіційні особи в Україні публічно заявляють про можливість відкриття деяких аеропортів та поновлення польотів цивільної авіації
24 листопада 2023
Суди над зрадниками. Хто з відомих колаборантів уже отримав покарання
Останнім днями в Україні завершилося кілька гучних судових процесів над колаборантами. У Харкові довічне ув'язнення отримав місцевий чоловік, що в перші дні вторгнення навів російську ракету на будівл...
23 листопада 2023
Нові повноваження ТЦК та дембель через 3 роки: Які зміни готують в законодавство про мобілізацію
У Верховній Раді продовжуються дискусії щодо посилення мобілізації для збільшення кількості військовослужбовців у ЗСУ. Згодом усе це має вилитися у масштабні зміни до законодавства.