UA | RU
19 червня 2024, 14:37

Синєгубов розповів про ситуацію на Харківщині та можливу евакуацію цивільних

фото: Олег Синєгубов

Ситуація на Харківщині залишається напруженою. Влада розглядає можливість примусової евакуації дітей з Борівської громади

Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, передає RegioNews.

За його словами, на Борівському напрямку спостерігається збільшення кількості обстрілів. Загарбники знищують цивільну інфраструктуру, завдають ударів по логістичних обʼєктах, намагаючись знайти слабкі місця в обороні ЗСУ.

Наразі влада має максимально убезпечувати цивільне населення, а особливо — родини з дітьми.

"Зараз на території Борівської громади загалом проживає 580 дітей. Розглядаємо можливість примусової евакуації 33 дітей з 5 населених пунктів "помаранчевої зони": Загризове, Богуславка, Шийківка, Маліївка, Нова Кругляківка. Розглянемо це питання на Раді оборони області", — зазначив Олег Синєгубов.

Він додав, що з території Борівської громади евакуювали 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них:

  • три дитини евакуйовані до Волинської області;
  • дві дитини — до Харкова;
  • чотири дитини — до Ізюма;
  • одна дитина — до Закарпатської області.

Як пояснив начальник Харківської ОВА, росіяни втрачають особовий склад, але щотижня прибувають свіжомобілізовані.

"Намагання окупантів не дають результатів, адже ЗСУ тримають позиції. Ситуація на Харківщині лишається напруженою, проте українські захисники продовжують заходи щодо посилення оборони", — запевнив Олег Синєгубов.

Нагадаємо, на Харківщині 7-річний хлопчик травмувався під час прогулянки. Він підняв з землі вибуховий пристрій, після чого той здетонував.

Раніше повідомлялося, що Служба безпеки України затримала російського інформатора, який допомагав загарбникам готувати нові ракетно-дронові удари по Харкову та прорив диверсійно-розвідувальних груп до північних околиць міста.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання