Ворожі обстріли Харківщини: очільник ОВА Синєгубов розповів про ситуацію в області
![](https://regionews.ua/static/img/p/h/photo_2023_05_01_10_06_30_4_605x320.jpg)
Російська армія щодня завдає близько 10 авіаударів по прифронтових і прикордонних населених пунктах, зокрема продовжують тероризувати Куп’янськ та Вовчанськ
Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов у ефірі "Єдиних новин", пише RegioNews.
Очільник ОВА пояснив, що у зв'язку з масовими обстрілами населених пунктів на Куп'янському напрямку, проводяться щоденні роз'яснювальні роботи з місцевим населенням щодо виїзду в безпечніші місця.
Він нагадав, що минулого тижня Рада оборони області ухвалила рішення про примусову та обов'язкову евакуацію дітей з батьками з кількох громад.
"За добу евакуйовано 8 дітей з родинами. На сьогодні загалом евакуйовано із двох громад 50 дітей з родинами: Вільхуватської – 19; Великобурлуцькій – 31. Переважна більшість евакуйованих не покидають межі області", - зазначив Синєгубов.
Раніше повідомлялось, що російські окупанти атакували вночі 11 березня Харків ударними дронами типу "шахед". Внаслідок обстрілу є руйнування. Артилерійських та мінометних ударів ворога зазнали близько 15 населених пунктів Харківщини: Уди, Стрілеча, Стариця та ін. Авіаудари ворог наносив по н.п. Великий Бурлук, Вовчанськ.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)