UA | RU
04 лютого 2024, 10:04

Харківщина: ЗСУ відбили п'ять ворожих атак біля Синьківки та Іванівки

Фото: Facebook

За добу російські загарбники обстріли понад 17 населених пунктів Харківщини, били з артилерії та мінометів, завдавали авіаударів

Як інформує RegioNews, про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Так, вдень 3 лютого, близької 13:00, окупанти обстріляли Охримівку Чугуївського району. У селі пошкоджено ангари, сільгосптехніка, складські приміщення місцевого агропідприємства. Приблизно о 14:00, попередньо, двома керованими авіабомбами окупанти завдали удару по с. Григорівка Куп'янського району. Пошкоджено вікна, дах, покрівлю двох приватних домоволодінь.

"Попередньо: окупанти застосували дві керовані авіабомби. Отримав поранення 26-річний цивільний чоловік, доставлений до лікарні", - повідомив Синєгубов.

Близько 15:00 окупанти завдали мінометних ударів по с. Котлярівка Куп’янського району. Без постраждалих.

Очільник ОВА додав, що ЗСУ відбили 5 ворожих атак біля Синьківки та Іванівки. Протягом доби на території Харківської області зведені групи вибухотехніків провели розмінування 24,2 га території, знищили 183 вибухонебезпечні предмети.

Нагадаємо, у суботу, 3 лютого, вранці російські війська обстріляли Куп'янськ Харківської області. Попередньо, вдарили по цивільній інфраструктурі ФАБами-500 з універсальним модулем планерування та корекції.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
У Миколаєві шахрайка видурила у 89-річної жінки гроші під виглядом обміну купюр
05 грудня 2025, 10:29
Скороход підтвердила обшуки у помешканні: назвала це "тиском на опозицію"
05 грудня 2025, 10:13
Атаки по енергетиці України: знеструмлені споживачі в чотирьох областях
05 грудня 2025, 09:59
"Примари" ГУР за два тижні знищили вісім об'єктів окупантів у Криму
05 грудня 2025, 09:53
На Закарпатті митники зупинили ввезення "благодійних" сигарет на 3,5 млн грн
05 грудня 2025, 09:45
На Прикарпатті чоловік випав із вікна багатоповерхівки
05 грудня 2025, 09:38
Сили ППО вночі знешкодили 80 російських безпілотників: є влучання на 13 локаціях
05 грудня 2025, 09:29
На Вінниччині витягли тіло людини з шестиметрової глибини річки
05 грудня 2025, 09:14
У нардепки Скороход проходять обшуки: підозра в хабарі – джерела УП
05 грудня 2025, 09:09
У Києві на Хрещатику боєць ММА побив перехожого до втрати свідомості
05 грудня 2025, 08:55