UA | RU
30 грудня 2023, 22:17

Синєгубов розповів про стан поранених внаслідок російської атаки на Харків (ОНОВЛЕНО)

Щонайменше 21 людинп постраждали внаслідок російського обстрілу центру Харкова ввечері суботи. Як повідомив начальник обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, на щастя, загиблих немає

"За попередніми даними, загиблих немає. Станом на зараз відомо про 19 постраждалих людей, з них 10 – госпіталізовано. Серед них двоє дітей 14 та 16 років. Також поранень зазнав іноземний громадянин. Переважно всі потерпілі у середньому та легкому стані, одна жінка — у важкому", – сказав очільник області Олег Синєгубов у відеозверненні на своєму телеграм-каналі.

Згодом у прокуратурі області уточнили, що кількість постраждалих збільшилась до 21 особи.

Як мінімум шість ударів окупанти завдали по Харкову 30 грудня о 19:00. Пошкодження отримали лікарня, житлові багатоповерхівки, магазини, громадські місця та транспорт. Один із російських ударів також пошкодив будівлю дитячого садка. Крім центру міста, ворог тричі поцілив в Індустріальному районі Харкова.

Зараз комунальники закривають вибиті вікна та двері у пошкодженій будівлі лікарні. Такі ж роботи проводять у житлових будинках, які теж зазнали руйнацій.

Нагадаємо, 29 грудня під час масованої атаки Росії по Україні сили ППО знищили 87 ракет та 27 ударних дронів.

В Одесі, Дніпрі та Запоріжжі Днем жалоби оголосили 30 грудня, у Києві – 1 січня. Усього, станом на 15:00 30 грудня, відомо про 39 загиблих внаслідок масованого російського обстрілу.

Атака по Україні 29 грудня коштувала Росії щонайменше 1,27 млрд доларів.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 лютого 2026
Нове життя українського села: як його бачать люди, які пережили жахи війни
Нещодавно президент Володимир Зеленський підняв питання про необхідність розвитку українських сіл: будівництво інфраструктури, інвестиції. На відміну від влади, жителі регіонів говорять про реальну си...
18 лютого 2026
Франківськ як маркер. Чому євроінтеграція буксує на рівні мерій
Екологічна ситуація у Івано-Франківську погіршується, а місцева влада знову говорить про будівництво храмів
16 лютого 2026
Між Трампом і Києвом: яким буде стратегічний вибір Європи
У Мюнхені обговорили місце України в новій архітектурі європейської безпеки
13 лютого 2026
Повістка для мера. Як мобілізація стає засобом політичної розправи
Третє місто Кропивниччини залишилося без мера, якого спочатку через суд поновили на посаді, а потім мобілізували до армії, як він сам говорить, у якості помсти
На кладовищі Кіровоградщини знайшли бойову частину ворожого БпЛА
25 лютого 2026, 08:17
Трамп: США працюють, щоб зупинити вбивства та різанину між Росією та Україною
25 лютого 2026, 08:07
Нічна атака на Україну: ППО знешкодила 95 зі 115 російських дронів
25 лютого 2026, 08:02
Росіяни атакували "шахедами" критичну і транспортну інфраструктуру на Миколаївщині
25 лютого 2026, 07:50
Лікарня на Харківщині два роки отримувала мільйони, хоча не працювала
25 лютого 2026, 07:46
Сили оборони ліквідували за добу 1070 російських окупантів – Генштаб
25 лютого 2026, 07:37
Росіяни обстріляли два райони Дніпропетровщини: пошкоджені сільгосппідприємство та будинок
25 лютого 2026, 07:29
У Рівному шукають порушників, які запустили салют під час воєнного стану
25 лютого 2026, 07:22
Армія РФ майже 650 разів вдарила по Запорізькій області: четверо людей загинули, є поранені
25 лютого 2026, 07:14
У Луцьку чоловік стріляв у військовослужбовців ТЦК: нападника затримано
25 лютого 2026, 07:05