UA | RU
15 грудня 2022, 09:35

Рашисти обстріляли Харківщину, поранено жінку, — голова ОВА

Фото з відкритих джерел

Війська РФ продовжують обстрілювати Харківщину

Про це повідомив голова ОВА Олег Синєгубов, пише RegioNews.

"Харківщина, 15 грудня. Протягом минулої доби ударів по Харкову не зафіксовано. Але ворог продовжує інтенсивні обстріли Куп’янського напрямку. Окупанти наносили удари по позиціях наших військ в районах населених пунктів Червона Зоря, Красне, Стариця, Дворічна та Новомлинськ", - йдеться у повідомленні.

За даними Обласного центру екстреної медичної допомоги, у смт Ківшарівка Куп’янського району 63-річна жінка отримала осколкове поранення внаслідок ворожих атак. Госпіталізована в середньому стані.

Також, за словами голови ОВА, близько 23.45 год у м. Куп’янськ внаслідок обстрілу РФ із ЗРК С-300 пошкоджено об’єкт критичної інфраструктури.

Крім того, у Куп’янському районі через удари росіян горіла двоповерхова адмінбудівля. На щастя, жертв та постраждалих немає.

Також триває гуманітарне розмінування територій області. Зокрема, за минулу добу піротехніки знищили 280 вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що в деокупованому Ізюмі на мінах підірвались 36 місцевих, двоє з яких – діти.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну
23 січня 2026
Світ після порядку. Як цьогорічний Давос допоможе Україні та Європі
Останній форум у Давосі вийшов схожим на поминки за колишнім світовим ладом
22 січня 2026
Він більше не працює на цвинтарі. Чи посадять політтехнолога Петрова
Історія із бронювальним працевлаштуванням Володимира Петрова на Національному військовому меморіальному кладовищі може вийти боком не тільки йому самому, а й владі