UA | RU
08 жовтня 2020, 11:49

У Харкові після скандалу з концертом Полякової виступила Білик: поліція відкрила справу

Зі слів організаторів концерту, захід відвідали 487 глядачів
Зі слів організаторів концерту, захід відвідали 487 глядачів
Фото: з відкритих джерел

У Харкові поліція відкрила кримінальне провадження за фактом порушення карантину під час виступу Ірини Білик в Палаці студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на пресслужбу поліції.

У поліції Харкова зазначили, що народна артистка влаштувала позаплановий концерт у понеділок, 5 жовтня. Всі заходили до приміщення в масках, на вході у глядачів заміряли температуру.

Ця подія обурила багатьох користувачів соцмережі. Деякі пишуть: "навіщо їх пускають, через них можуть Харків перекрити в карантину зону, де всім перекриють кисень", "волонтери збирають гроші на допомогу постраждалим від пожеж, а кандидати в депутати гроші кидають в концерти".

Нагадаємо, що Харківська область лідирує за темпами поширення коронавірусу.

Раніше повідомлялось, що Степанов розкритикував харківську владу за проведення концерту, який відбувся в місті 3 жовтня і на який прийшло близько 2 тисяч осіб.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...